וואטסאפ
הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון
נגישות

מתעניינים בשטיחים למטבחים? בחירה נבונה ושקולה תאפשר לכם למצות את הפוטנציאל המקסימלי הטמון בשטיח למטבח וליהנות מחוויית שימוש מושלמת, הן מן הצד הפרקטי והן מן הפן העיצובי.

אילו תפקידים מגלם השטיח למטבח?

בראש ובראשונה ובדומה לאלמנטים רבים אחרים במטבח הביתי, גם שטיחים למטבחים אמורים לספק תמורה מלאה, הן מפן הצד הפרקטי של המטבח והן מן הצד העיצובי שלו. כך, שטיח למטבח אמור לחפות על רצפת המטבח או לפחות על חלקה ולהפוך את מלאכת הניקוי השוטפת של רצפת המטבח לקלה הרבה יותר. בפן העיצובי, שטיח למטבח אמור להוסיף למטבח חן ונקודות זכות עיצוביות, כשהוא משדרג את עיצוב המטבח ותורם לו מבחינה ויזואלית.

על מה יש להקפיד בבחירת שטיח למטבח?

במהלך החיפוש אחר שטיחים למטבחים, חשוב מאוד לתת את הדעת על רמת העמידות של השטיח ועל קלות התחזוקה שלו. העדיפו תמיד שטיח למטבח שיתמודד בקלות עם התנאים הסביבתיים הבלתי משופרים האופייניים למטבח, עם כתמי השומן, עם הלכלוך ועם החיכוך המתמיד במים, המהווה חלק בלתי נפרד מהמטבח הביתי. שטיח שאינו עמיד דיו להתמודדות מיטבית עם תנאי המטבח עשוי להתבלות במהירות רבה ולשוות למטבח מראה מוזנח ובלתי מרשים, כאשר במקום לתרום למראה המטבח, הוא נמצא כגורע ממנו. כמו כן, קלות התחזוקה של שיש למטבחים הינה קריטית, שכן שטיח שאיננו קל לתחזוקה עלול להפוך את משימת הניקוי שלו לסיוט יום יומי שתיאלצו להתמודד אתו מחדש לאחר כל ארוחה וארוחה.

על מה עוד מומלץ לחשוב בבחירת שטיח למטבח?

לאחר שווידאתם כי השטיח אותו אתם בוחנים הינו עמיד דיו וקל לתחזוקה, תוכלו להתקדם ולבחון את הפן העיצובי של השטיח. בחירת שטיח למטבח המתכתב עם הקו העיצובי של המטבח תשדרג פלאים את מראה המטבח ותעניק לחלל כולו הרמוניה עיצובית קסומה כמו זו שתמיד חלמתם ליצור. מעבר לכך, אם המטבח שלכם איננו סגור ומשתלב בחלל הבית, מומלץ בהחלט לקשר את עיצובו של השטיח הנבחר לקו העיצובי הכללי השולט במרחב הביתי שלכם, כאשר המטבח משתלב באופן מושלם והרמוני עם הבית כולו.

הקליקו למידע נוסף אודות חידוש מטבחים