וואטסאפ
הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון
נגישות

קטלוג פרקטים

קטלוג הפרקטים של חברת ספיר פרקטים מאפשר לכם ללמוד אודות הסוגים השונים של הפרקטים, הצבעים, הדגמים והאפשרויות שיהפכו את החלל שלכם לנעים, מזמין, מעוצב ויוקרתי. בקטלוג הפרקטים תוכלו להתבונן בזמנכם הפנוי, לבדוק, לבחון, לתכנן ולהחליט מהן האפשרויות המתאימות לכם ביותר לחיפוי החלל שלכם.

פרקט עץ מלא

קטלוג פרקטים של עץ מלא מכיל בתוכו את כל המידע הנדרש על פרקט העשוי מעץ מלא, רמת הגימור, סגנונות העיצוב, מקור הפרקט והתחזוקה הנדרשת על מנת לשמור על הפרקט לאורך זמן. בין אם פרקט עץ מלא בגוון בהיר או כהה, בגימור מבריק או מט – כל האפשרויות פתוחות עבורכם וכל שנותר לכם לעשות הוא להחליט מה הכי מתאים לכם.

פרקט רב שכבתי

פרקט רב שכבתי הוא שילוב של עץ מלא איכותי ועץ פשוט יותר, המספק לנו את המראה המושלם של פרקט עץ אמיתי לבין עמידות גבוהה ומחיר נוח. גם בפרקט הרב שכבתי תוכלו לבחור בין מגוון של דוגמאות, צבעים, גוונים וסגנונות, לבחירה הנכונה ביותר לחיפוי בכל חלל נתון.


קטלוג פרקטים

פרקט למינציה

פרקט הלמינציה הינו פרקט סינתטי המתהדר גם במהרה מהודר מצד אחד וגם בעמידות רבת שנים מצד שני. כאשר מדובר בפרקט למינציה המבחר הוא עצום, גם מבחינת היצרנים וגם מבחינת רמת הגימור. תוכלו לבחור מבין הדגמים השונים ולבחון את רמות האיכות והמחיר המשתנות בין סוג לסוג.

קטלוג פרקטים- פתרון זמין

קטלוג פרקטים הינו בהחלט פתרון זמין ונוח לבחינה של המגוון הרחב הקיים. יחד עם זאת, אין כמו מראה עיניים, ועל כן, אתם מוזמנים להגיע אל חלל התצוגה המרשים של חברת ספיר פרקטים ברחוב אליהו איתן 3 בית גירון. א.ת חדש ראשון לציון, או לתאם פגישה בטלפון 072-2160601, תוכלו לבחון את המגוון בעיניים שלכם ולבחון בצורה מוחשית את כלל האפשרויות העומדות בפניכם לצורך התאמת הפרקט המתאים ביותר לחלל שלכם. בספיר פרקטים ישמחו לעמוד לשירותכם ולהעניק לכם את כל המידע הנדרש, במקצועיות, באחריות ובמחירים תחרותיים.