וואטסאפ
הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון
נגישות

סוגי פרקט

בספיר פרקטים תוכלו למצוא את כל סוגי הפרקטים הקיים בשוק. בין אם פרקט גושני מעץ מלא, פרקט רב שכבתי או פרקט למינציה. אז מה ההבדל בין כל סוגי הפרקטים? מה מאפיין על סוג? ומה כדאי לבחור? לפניכם כל המידע החשוב אודות סוגי הפרקטים המשווקים לציבור הרחב.

גושני

פרקט גושני הינו פרקט העשוי מעץ מלא ללא עיבוד. העובי של כל קורה הינו בין 14 מ"מ לבין 22 מ"מ, מה שמאפשר רמת עמידות גבוהה במיוחד. מדובר בסוג יוקרתי במיוחד, ועל כן גם מחירו בהתאם, כאשר בהחלט יש טווח מחירים הבאים לידי ביטוי בעובי של כל קורה. מעת לעת ניתן לקלף את השכבה העליונה, ובכך לחדש את הפרקט ולהעניק לו מראה חדש לחלוטין.

עץ רב שכבתי

סוג זה של פרקט עשוי מכמה שכבות, כאשר השכבה העליונה ביותר הינה השכבה האיכותית ביותר. לרוב, השכבות נעות בין שלוש שכבות לבין שתי שכבות. פרקטים אלו יחזיקו מעמד לאורך שנים רבות, וגם כאן נדרשת תחזוקה מעת לעת מבחינת הגימור של השכבה העליונה. במרבית הבתים נוכל למצוא את סוג זה של פרקטים, בשל מחירם הנוח יחסית.


פרקט

למינציה

פרקטים מסוג למינציה הינה סינתטטים לחלוטין, העשויים משביי עץ דחוסים, כאשר השכבה העליונה הינה חומר מודבק המשווה מראה של עץ אמיתי. פרקטים אלו נחשבים לעמידים, והם יתאימו מאוד לאזורים בהם יש תנועה גדולה של אנשים. פרקטים אלו הינם זולים משמעותית מהעץ גושני המלא, והם בהחלט מספקים מראה אסתטי ותחושה של פרקט אמיתי הודות לטכנולוגיות הרבות שהתפתחו בתחום זה. פרקטים אלו חביבים גם במשרדים, חנויות ובתי עסק, אך גם בבתי מגורים ודירות.

ספיר פרקטים מומחים בתחום הפרקטים

את כל סוגי הפרקטים תוכלו למצוא אצל ספיר פרקטים, המומחים בתחום הפרקטים וחיפויי הריצפה למעלה מ 20 שנה. להתרשמות מן המגוון הרחב ולקבל מידע מקיף ומקצועי אתם מוזמנים להגיע אל חלל התצוגה של ספיר פרקטים ברחוב אליהו איתן 3 בית גירון. א.ת חדש ראשון לציון או ליצור קשר בטלפונים 072-2160601.