וואטסאפ
הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון
נגישות

כל מה שרציתם לדעת על פרקט עץ מלא

פרקט עץ מלא הוא שם נרדף לאיכות ויוקרה. למעשה, אין אף תחליף אמיתי לעץ מלא המונח על גבי רצפת הבית או המשרד. החום, הטקסטורה ורמת הגימור הופכים את החלל לאסתטי במיוחד. אז מה חשוב לדעת על פרקט העשוי כולו מעץ מלא?

מאפייני הפרקט

פרקט מעץ מלא הוא פרקט של יחידה אחת לא מעובדת וללא כל תוספות של חומרים אחרים. עוביו של הפרקט נע בין 14 מ"מ ועד ל 22 מ"מ, כאשר יחידות הרוחב נעות בין 7 ס"מ ומעלה. העצים הפופולאריים מהם עשויים הפרקט יהיו לרוב עצים חזקים כמו עץ אורן או מייפל. הגוון של הפרקט הוא תוצאה של סוג העץ וצבעו וכן רמת הגימור של העץ, אשר ניתנת תמיד לשינוי באמצעות לכה מיוחדת ובאמצעות גימור צבע ייעודי.

הסגנון של הפרקט

פרקט מעץ מלא, או בשמו, פרקט גושני, הינו פרקט העשוי כולו מיחידה אחת ושלמה של עץ, ללא כל תוספות של חומרים אחרים. העץ המלא, אשר נכנס אל תוך חלל הבית יוצר חיבור אל הטבע, מעשיר את קירות הבטון, ומאפשר לנו ליהנות ממראה חם ומעוצב, ממש כמו הבתים האירופאיים הקלאסיים. השילוב של העץ מתאים לכל סוג של חלל, בין אם במראה כפרי ובין אם במראה מודרני. כאשר בוחרים להתקין דווקא פרקט גושני בחלל, אנחנו יכולים להיות בטוחים כי המראה היוקרתי שיתקבל, יוכל לגרום לנו הנאה גם בעיצוב וגם בתחושה.


פרקט עץ מלא

ההתקנה של הפרקט

פרקט גושני מצריך מאיתנו הכנה מוקדמת של השטח על מנת שנוכל לבצע התקנה איכותית. יש צורך שהרצפה תהייה ישרה לחלוטין, ולעיתים יהיה עלינו ליצור מפלס טרם הנחת קורות העץ. ההתקנה נעשית באמצעות שתי שיטות, האחת הינה באמצעות הדבקה והשנייה הינה באמצעות מיסמור שלא נראה לעין.

אז אצל מי רוכשים פרקטים מעץ מלא?

אתם מוזמנים להגיע אל חברת ספיר פרקטים ברחוב אליהו איתן 3 בית גירון. א.ת חדש ראשון לציון ובטלפון 072-2160601, ולבחור מבין המגוון של פרקט עץ מלא ואיכותי המותאם בדיוק לסגנון ולעיצוב המועדף עליכם.

הקליקו לקבלת מידע נוסף אודות החלפת דלתות מטבח