וואטסאפ
הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון
נגישות

 

פרקטים- תהליך ההתקנה

אחד האלמנטים החשובים ביותר בפרקטים הינו תהליך ההתקנה. התקנת פרקט עד בית תוכלו למצוא אצל חברת ספיר פרקטים, המשווקת ומתקינה את כל סוגי הפרקטים והדקים במקצועיות ואחריות לאורך שנים רבות. אז מה הדבר החשוב ביותר שאנחנו צריכים לדעת לגבי התקנת הפרקטים? לפניכם כל התשובות.

שינוע הפרקט אל הבית

לאחר שכבר בחרנו את הפרקט המתאים ביותר לבית שלנו ולסגנון העיצוב המועדף עלינו, הפרקט צריך להגיע אלינו הביתה על מנת שניתן יהיה להתקין אותו. מאחר ופרקטים, בין אם מעץ טבעי ובין אם לוחות לימינציה, הינו חומר רגיש, תהליך השינוע הינו קריטי. על מנת לשמור על הפרקט השינוע חייב להיעשות במקצוענות רבה, בעדינות ובזהירות. לא רק שיש לפרוק את לוחות הפרקט מן המשאית, אלא יש גם להעלות את הפרקט עד לתוך הבית – ולכן, זוהי עבודתו של צוות מקצועי.

פרקט עד הבית

פריסת לוחות הפרקט

את לוחות הפרקט פורסים בתוך הבית, בצורה עדינה וזהירה, על מנת שלא לפגום בו, לא לשרוט אותו, ובוודאי של לפגוע בקירות או בחפצים אחרים הנמצאים בתוך הבית. העניין סבוך יותר כאשר מדובר בלוחות פרקט ארוכים במיוחד, או בכמות גדולה המיועדת לחיפוי כל רצפת הבית. לכן, בעת התקנת פרקט עד הבית חשוב מאוד לקחת בחשבון לא רק את מקצועיות ההתקנה, אלא גם את פריקת הפרקטים ופריסתם טרם הנחתם על גבי הרצפה.

התקנה זהירה ומתחשבת

אף אחד לא אוהב שיפוצים, ולאף אחד אין באמת סבלנות לאנשי מקצוע המסתובבים לנו בבית. כולנו היינו שמחים אם המלאכה היתה מסתיימת במהירות. חכן, התקנה זהירה ומתחשבת הינה חשובה ביותר לכל לקוח המעוניין בהתקנת פרקט. מתקינים מקצועיים מבינים זאת, ועל כן, עושים עבודתם בקפדנות ובזהירות יתרה, כמו כן, נשמח להמליץ על חברת טופז קרמיקה בעלת וותק רב בתחום.

שירותי התקנת פרקט עד הבית רק אצל ספיר פרקטים

ספיר פרקטים מספקת שירותי התקנת פרקט עד הבית על ידי צוות מתקינים ותיקים ומקצועניים בתחומם. להתקנה מקצועית של כל סוגי הפרקטים וחיפוי רצפה, אתם מוזמנים ליצור קשר עם ספיר פרקטים בטלפון 072-2160601, או להגיע אל חנות התצוגה ברחוב אליהו איתן 3 בית גירון. א.ת חדש ראשל"צ.

הקליקו למידע נוסף אודות עיצוב אלבומים