וואטסאפ
הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון
נגישות

התקנת פרקט לקיר

מחפשים דרך מיוחדת, קלה ומהירה לשדרג את המראה של הקיר? התקנת פרקט לקיר היא בדיוק הפתרון לכך. חברת ספיר פרקטים, המתמחה למעלה מעשרים שנה בתחום של התקנת פרקטים, מסבירה לנו מהי הייחודית של פרקט המותאם לקיר ומתי כדאי לנו להשתמש בפתרון זה.

חיפוי קיר מהיר ומעוצב

חיפוי של קירות בתוך הבית, בבניין מגורים או במשרד, היא דרך מיוחדת להעניק מראה מעוצב וחד פעמי. במקום לקבל את המראה הלבן והפשוט של הקיר, אנחנו יכולים, באמצעים קלים ומהירים במיוחד, לעצב את הקיר על ידי התקנה של פרקט לקיר. לוחות הפרקט מולבשים ומותקנים על הקיר ומספקים מימד שלישי וייחודי, פתרון דקורטיבי למסדרונות, ללובי של בניין ואפילו לסלון של הבית. תוך שעות ספורות ניתן לקבל את המראה הסופי והמוגמר של הקיר, בעלויות נמוכות יחסית, ובאיכות שתספק אותנו לאורך שנים רבות.

יצירת נופך ואסתטיקה

בתי עסק המחפשים אחר מראה מיוחד לחלל שלהם, יכולים לעשות זאת על ידי בחירת פרקט לקיר. הפרקט המיועד לקיר יוצר עיצוב שונה, ואף מאפשר לנו לשמור על החלל באותו אופי אסתטי לאורך זמן. גם בחדרי שינה גדולים בהם אנחנו רוצים ליצור אווירה חמימה, אנחנו יכולים לבחור להתקין את הפרקט על הקיר.


פרקט לקיר

הגנה לקיר מפני שחיקה

במקומות בהם עוברים אנשים רבים, כמו במסדרון של בניין מגורים או של בניין משרדים, הבלאי לקיר הינו מהיר ואחת לכמה חודשים יש צורך לסייד ולצבוע. על מנת להעניק הגנה לקיר, אנחנו יכולים להתקין פרקט, ובכך ליצור את המחיצה הנכונה והמוגנת. כך, שמצד אחד אנחנו גם יוצרים את אותו מעטה הגנה, ומצד שני מוסיפים לאסתטיקה ולעיצוב של החלל.

התקנת פרקטי על קיר שונה מהתקנת פרקט כחיפוי רצפה

חשוב לזכור כי התקנה של פרקט על גבי הקיר שונה במהותה מהתקנה של פרקט כחיפוי רצפה, ועל כן, המקצועיות של ההתקנה הינה חשובה. בחברת ספיר פרקטים תוכלו ליהנות מאיכות, מקצועיות ואחריות לאורך זמן גם כאשר מדובר בהתקנה של הפרקט על גבי הקיר. אתם מוזמנים לתאם פגישת ייעוץ בנוגע להתקנת פרקט על הקיר בטלפון 072-2160601.