וואטסאפ
הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון
נגישות

רכישת פרקט למינציה במבצע

רכישת פרקט למינציה במבצע מתאים לכל מי שרוצה לשדרג את החלל מבלי לשאת בעלויות גבוהות. בין אם בחנות, בבית העסק, במשרד או אפילו בבית, פרקט למינציה יעשיר את המראה, יהפוך את המקום לאסתטי ומעוצב – ואתם תוכלו להישאר בדיוק בתקציב. בחברת ספיר פרקטים בראשון לציון תוכלו ליהנות ממגוון רחב של פרקטים מסוג למינציה במחירים טובים ובמבצעים אטרקטיביים במיוחד.

הבחירה בפרקט למינציה

כאשר הרצפה ישנה ואתם רוצים לשדרג את החלל באופן מהיר, קל וזול, הרי שהבחירה בהתקנה של פרקט למינציה בהחלט מספקת את הפתרון הטוב ביותר. פרקט למינציה הינו למעשה קורות המונחות על גבי הרצפה בחיבור "קליק" הדומה לפאזל. מתוך כך, אין צורך להכין את השטח להתקנת הפרקט. ומאחר ופרקט למינציה הינו חומר סינתטי המיוצר במפעל, העלויות אינן גבוהות במיוחד.

האיכויות של פרקט למינציה

פרקט למינציה, על אף שאינו פרקט עץ אמיתי, טומן בחובו לא מעט איכויות שהופכות אותו לאטרקטיבי, במיוחד כאשר מדובר בחלל בו עוברים אנשים רבים ואנחנו זקוקים לעמידות גבוהה. הפרקט אינו נשרט והוא אינו סופך לתוכו נוזלים, כך שאין כל בעיה אם נשפכת לכם כוס קפה. גם התחזוקה היא קלה ונוחה, וניתן להעביר מטלית לחה על מנת לנקות את הפרקט, ואין צורך בחומרים מיוחדים על מנת לשמור עליו.


פרקט למינציה במבצע

המחירים של פרקט למינציה

טווח המחירים של פרקט למינציה מתחיל בחמישים שקל ונע עד ל 200 שקלים לסוגים הטובים והאיכותיים ביותר. זהו בהחלט פתרון נהדר ואטרקטיבי אם אתם רוצים לחדש את החלל במהירות מבלי להיכנס להוצאות כספיות גבוהות. גם עלויות ההתקנה של פרקט למינציה זולות יחסית, מאחר והעבודה היא מהירה ואין צורך להכין את השטח טרם ההתקנה. רכישה של פרקט למינציה במבצע תוכלו לעשות אצל ספיר פרקטים, החברה הוותיקה בתחום, אשר משווקת מגוון רחב של פרקטים מסוג למינציה במחירים אטרקטיביים במיוחד. אתם מוזמנים להתרשם מן המגוון הרחב בחלל התצוגה של ספיר פרקטים ברחוב אליהו איתן 3 בית גירון. א.ת חדש ראשון לציון, או בטלפון 072-2160601.