וואטסאפ
הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון
נגישות
פרקט למינציה במבצע אטרקטיבי

פרקט למינציה במבצע אטרקטיבי

כידוע, עד לפני כמה שנים, רכישה והתקנה של פרקט היתה נחלתם רק של המעמד העליון. פרקט למינציה במבצע מאפשר לכל אחד ואחת מאיתנו ליהנות מהתקנה של פרקט בבית או במשרד. אצל ספיר פרקטים תוכלו ליהנות ממגוון של מבצעים אטרקטיביים לפרקט למינציה ובכך להעשיר את מראה החלל בקלות וללא השקעה כספית גדולה.

מהו פרקט למינציה?

פרקט למינציה הינו פקט העשוי מחומר סינתטי הדומה בתכונותיו לעץ. למעשה, פרקט הלמינציה עשוי משבבי עץ אשר עבר תהליך גריסה והדבקה מחדש. על גבי שכבה זו מדבקים סוג של משטח המדמה את המראה של העץ ויוצר אף תחושה הדומה לעץ. את פרקט הלמינציה ניתן למצוא בכל סוגי הגוונים והצבעים והוא נוח מאוד וקל להתקנה על כל סוג של משטח, בבית או במשרד.

מה היתרונות של פרקט למינציה?

היתרון הבולט ביותר של פרקט למינציה הינו המחיר. ביחס אל הפרקט הטבעי או פרקט תלת שכבתי, הרי שפרקט למינציה הינו בעל מחיר זול משמעותית. מעבר לכך, מאחר ומדובר בחומר סינתטי, הרי שרמת העמידות אל מול שחיקה של הפרקט הינו גבוהה במיוחד, הוא לא נשרט ולא סופג לתוכו כתמים, ולכן הוא מתאים במיוחד לאזורים בהם יש תנועה גדולה של אנשים, וגם לחדרי ילדים.

איך מתקינים פרקט למינציה?

התקנה של פרקט למינציה הינה קלה ונוחה, כל מה שצריך לעשות הוא לחבר את לוחות הפרקט אחד לשני, ללא צורך בהדבקה או בחיבור אל המשטח. זו הסיבה שגם קל מאוד לפרק את הפרקט, וניתן להתקין אותו מחדש בחלל אחר. ההתקנה כל כך פשוטה, שלעיתים תוכלו לעשות זאת בכוחות עצמכם.

פרקט למינציה במחיר אטרקטיבי באיכות גבוהה

פרקט למינציה במבצע מאפשר לכם ליהנות מהתקנה של פרקט איכותי, בצורה מהירה, קלה ונוחה, תוך שמירה על התקציב. בספיר פרקטים אתם מוזמנים ליהנות ממגוון עשיר של כל סוגי הפרקטים ובמחירים נוחים במיוחד. לפרטים נוספים, אתם מוזמנים להתקשר לטלפון 072-2160601, או להגיע אל הסניף המרכזי ברחוב אליהו איתן 3 בית גירון. א.ת חדש ראשון לציון.