וואטסאפ
הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון
נגישות
פרקט כולל התקנה במבצע

פרקט כולל התקנה במבצע חד פעמי

אתם מוזמנים ליהנות מפרקט כולל התקנה במבצע חד פעמי אצל חברת ספיר פרקטים, המומחית בתחום של שיווק והתקנת פרקטים ברמת גימור ואיכות בלתי מתפשרת. אצל ספיר פרקטים תוכלו למצוא את המגוון הרחב ביותר של פרקטים מכל הסוגים, הדגמים והגוונים.

סוגים ומחירים

דירוג המחירים של הפרקטים משתנה לא רק לפי גודל והכמות של הפרקט הנדרש לכם, אלא בעיקר על פי סוג הפרקט עצמו. יש הבדל בין פרקט לימינציה לבין פרקט עץ טבעי, כאשר האחד עשוי מחוצר סינתטי אשר דומה לעץ והאחר עשוי מעץ מלא בלבד. בין שני הסוגים הללו, ניתן למצוא גם שילובים של חומר סינטטי ועץ מלא, כך שהסוגים השונים ורמות הגימור השונות מהוות את המרכיב החשוב בקביעת המחיר.

בחירת סוג הפרקט

התאמה מושלמת של הפרקט הינה חשובה ביותר. על מנת לבחור נכון את סוג הפרקט המתאים לכם, יש לקחת בחשבון את המיקום בו אתם רוצים להתקין את הפרקט, הגודל של החלל וסוג השימוש. אתם בהחלט יכולים לקחת מספר דוגמאות הביתה על מנת לבחון את סוגי העץ בתוך חלל הבית, תוך התחשבות בכמויות האור החודרות מבעד לחלונות. בבואם לבחור את סוג הפרקט, חשוב גם לקבל הצעת מחיר על מנת לבדוק שאתם אכן עומדים בתקציב.


פרקט כולל התקנה במבצע

מחירי ההתקנה

המחיר של הפרקט בדרך כלל אינו כולל את עלויות ההתקנה, וזהו רכיב חשוב ביותר בבואכם לבחור פרקט. לכן, בעת קבלת הצעות מחיר, אל תשכחו לשאול האם המחיר כולל התקנה או לא, וכן, מהי העלות עבור השינוע של הפרקט עד הבית ומהי העלות של התקנת הפרקט בביתכם.

פרקט כולל התקנה במבצע מיוחד רק אצלינו אצל ספיר פרקטים

אצל ספיר פרקטים ברחוב אליהו איתן 3 בית גירון. א.ת חדש ראשון לציון תוכלו למצוא פרקט כולל התקנה במבצע מיוחד, אשר בהחלט יוכל לחסוך לכם עלויות לא מעטות בעבור רכישת הפרקט והתקנתו בביתכם. אתם מוזמנים ליצור קשר עם ספיר פרקטים בטלפון 072-2160601, ולהתעדכן לגבי המבצעים האטקרטיביים ביותר.