וואטסאפ
הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון
נגישות

כל מה שרציתם לדעת על פרקט יוקרתי

פרקט יוקרתי הוא פרקט שעושה את כל ההבדל, האיכות שלו, רמת הגימור, הצבע, העובי והחוזק בהחלט מגדירים אותו כפרקט שהוא רמה אחת מעל כולם. אם אתם חפצים בפרקט יוקרתי, בספיר פרקטים, החברה המובילה בתחום הפרקטים למעלה משני עשורים, תוכלו ליהנות ממבחר עשיר ויוקרתי. אז מה הופך פרקט לפרקט שהוא באמת יוקרתי ואיכותי? לפניכם כל התשובות.

החומר ממנו עשוי הפרקט

ישנן דרגות שונות של פרקטים, כאשר הזול שבהם הינו פרקט הלמינציה העשוי כולו מחומר סינתטי הדומה לעץ, והיקר ביותר הינו הפרקט מעץ טבעי לחלוטין. ההבדל הוא לא רק בנראות של הפרקט, אלא בעיקר במגע ובעובי. עץ טבעי מלא יוצר תחושה של חום וחוזק, הוא איתן ומסוגל לשמש אותנו באופן איכותי למשך שנים רבות. הפרקט העשוי מעץ מלא הינו בהחלט פרקט יוקרתי. בדרך כלל, מדובר בלוחות פרקט העשויים מעץ אלון, אך תוכלו למצוא אותו גם תחת השם "פרקט גושני".

עובי לוח הפרקט

כאשר מדובר בפרקט יוקרתי העובי של כל לוח פרקט הינו עבה. בפרקט עץ טבעי ויוקרתי אין שכבות של עץ, אלא יחידה אחת ומלאה. המלאות של כל לוח עץ לפרקט הינה אחד האלמנטים החשובים ביותר, וניתן להרגיש בהבדל מבחינת המגע וגם מבחינת הצליל של הריצוף בעת הליכה עליו.


פרקט יוקרתי

חיבור הלוחות

כאשר מדובר בפרקט מעץ מלא, חיבור הלוחות שונה אף הוא. מאחר ומדובר בפרקט בעל עובי רב יחסית, הרי שרמת החיתוך והסיומת של כל אחד מן הלוחות היא בלתי מתפשרת. חיבור הלוחות מתבצע ברמת דיוק רבה, ומתאימים כל לוח ולוח בדיוק לחלל, על מנת לקבל את המראה היוקרתי הנכסף, דוגמאות נוספות לפרקטים יוקרתיים תוכלו למצוא באתר שלנו.

פרקטים יוקרתיים ומעוצבים

פרקט יוקרתי יתאים לכל מי שמחפש להעשיר את הבית שלנו, ולא מוכן להתפשר על איכות, ובשל כך, גם מוכן לשלם את המחיר. אתם מוזמנים להגיע אל חברת ספיר פרקטים ולהתרשם מן המגוון הרחב של סוגי פרקט יוקרתיים ומעוצבים, ברמת הגימור והאיכות הגבוהה ביותר. לקביעת פגישת ייעוץ אישי ניתן ליצור קשר בטלפון 072-2160601.