וואטסאפ
הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון
נגישות
פרקטים מעץ מלא מחירים

פרקטים מעץ מלא מחירים

בעוד פרקט מספק לנו את המראה החם והנעים שאנחנו רוצים להעניק לכל חלל, הרי שטווחי המחירים הם אחד הגורמים המשפיעים על בחירת סוג הפרקטים. פרקטים מעץ מלא מחירים משתנים בהתאם לגודל של הפרקט וכן לסוג העץ ורמת הגימור.

הבחירה בעץ מלא

אלו מאיתנו שאוהבים יוקרה וסטייל, בוודאי שלא יסכימו להתפשר על פרקט למינציה, אלא יעדיפו לבחור בפרקט מעץ מלא, המספק את כל האיכויות הגבוהות ביותר, הן מבחינת עמידות, רמת גימור, סגנון ועיצוב. הבחירה בעץ מלא בהחלט מתאימה לכל בית או דירה, לאלו שאוהבים את מגע העץ בכפות הרגליים ומעוניינים להשוות לביתם את המראה המעוצב ביותר והאיכותי ביותר.


פרקטים מעץ מלא מחירים

נגזרות המחיר של פרקט עץ מלא

מאחר ומדובר בלוחות עץ טבעי, הרי שהמחיר נקבע בהתאם לסוג העץ וכן לכמות הלוחות לו אנחנו נדרשים לחיפוי החלל. חשוב לדעת, כי כאשר מדובר בבחירה של פרקט מעץ מלא, עומדים לפנינו מספר סוגים. הראשון והיוקרתי ביותר שבהם הינו פרקט גושני, העשוי כולו מעץ מלא איכותי. השני, הינו פרקט רב שכבתי, כאשר השכבה העליונה והחשופה הינו עץ מלא טבעי ואיכותי והשכבות המודבקות מתחתיו הינן מעץ פשוט יותר.

טווחי המחירים

פרקטים מעץ מלא מחירים מתחילים בכ 200 שקלים למטר מרובע ועולים מעלה, בהתאם לסוג העץ וסוג הפרקט, כמו גם מוצאו של הפרקט, בין אם מדובר ביצרן אירופאי או ביצרן אחר. על מחיר חומר הגלם של הפרקט, יש להוסיף את מחירי הקאנט לגימור של הפרקט בנקודות החיבור בין הריצפה לקיר, וכן את מחיר ההתקנה של הפרקט. לכן, לכל מחיר הנקוב על גבי סוג הפרקטים, יהיה עלינו לבדוק את המחיר המשוכלל הכולל את ההתקנה ואת גימורי הקאנט על מנת לדעת מהו עלות הפרוייקט כולו.

פרקטים איכותיים מעץ

פרקטים איכותיים העשויים מעץ מלא ניתן להשיג בחברת ספיר פרקטים ברחוב אליהו איתן 3 בית גירון. א.ת חדש ראשון לציון ובטלפון 072-2160601. המגוון, השירות, המקצועיות בהתקנה, היחס האישי וכמובן המחירים התחרותיים והמבצעים האטרקטיביים, מאפשרים לנו ליהנות מהמוצר הטוב ביותר ובמחיר הנכון ביותר.