וואטסאפ
הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון
נגישות

פרקטים מחירים לכל כיס

פעם ניתן היה למצוא פרקטים אך ורק בוילות יוקרתיות. הפרקטים נחשבו לריצוף השמור לבעלי יכולת כלכלית בלבד, אשר יכולו לעמוד בהתקנת הפרקט ובאחזקתו. הפרקט היווה סמל סטטוס, ומי שבא לבית בו יש פרקט, יכול היה להבין שמדובר במשפחה ממעמד גבוה במיוחד. אך כיום, הדברים שונים לחלוטין. התפתחויות טכנולוגיות שונות אפשרו את הוזלת הפרקטים, עד כדי כך שניתן למצוא גם פרקטים מחירים נמוכים מאוד, שיכולים להתאים לכל תקציב ולכל כיס.

ספיר פרקטים - פרקטים מחירים

במה תלוי מחיר הפרקט?

פרקטים מחירים יכולים להשתנות בהתאם לגורמים שונים. קודם כל, איכות הפרקט והחברה בה יוצר יכולה להשפיע רבות על המחיר. למשל, מחיריהם של פרקטים שיוצרו במזרח אסיה נמוכים בהשוואה למחירי הפרקטים שיוצרו באירופה- וכמובן שהם גם איכותיים פחות. עם זאת, לא מומלץ להתפשר על איכות חומר הגלם. פרקט בלתי איכותי עלול להיות גם לא עמיד, כך שיהיה עליכם לשאת בהוצאות נוספות ורבות בעתיד על תיקון נזקים שונים בפרקט.

עוד גורם באמצעותו בהחלט ניתן להוזיל את מחיר הפרקט הוא בחירה נכונה של סוג הפרקט. קיימים פרקטים העשויים משכבות עץ אמיתיות, ולעומתם קיימים גם פרקטים למינציה- אלה הם פרקטים העשויים מחומרים סינתטיים, שמדביקים עליהם דוגמת עץ שנותנת להם מראה אמיתי. פרקטים למינציה הם זולים בהרבה בהשוואה לפרקטים מעץ אמיתי.

למעשה, ניתן לומר שכמעט ולא מדובר פה בפשרה- המראה של פרקטים למינציה הוא זהה כמעט לחלוטין למראה של פרקט מעץ אמיתי; זאת ועוד, פרקטים מסוג זה דורשים פחות תחזוקה מאשר פרקטים העשויים עץ, והתקנתם ותיקונם פשוטים הרבה יותר. הם מאפשרים גיוון רב בצבע ובמרקם, ויכולים להתאים גם לחדרים בהם הלחות גבוהה כיוון שניתן להוסיף להם ציפוי אטום למים. ניתן, אם כן, להוזיל רבות את מחיר הפרקט ולהנות גם מפרקטים איכותיים במחירים נוחים מאוד.

ספיר פרקטים- איכות גבוהה במחיר מינימלי

כדי להנות מפרקטים כאלה, שהם מצד אחד איכותיים ועמידים ומצד שני עומדים בתקציב שלכם, פנו עוד היום אל חברת ספיר פרקטים. מדובר בחברה איכותית ובעלת מוניטין, מאחוריה עומדות לא פחות מ-20 שנות ניסיון בתחום.נשמח להמליץ גם על חברת ארודור פרקטים ושעם,החברה מתמחה באספקה והתקנה של כל סוגי הרצפות העשויות עץ או חומרים דמויי עץ. פנו לשירותי החברה ותוכלו להנות משירות אדיב ואיכותי ללא פשרות. תנו לנו לעזור לכם להתאים את רצפת העץ האידאלית לבית או למשרד שלכם, שתתאים לעיצוב הקיים של החלל וגם לכיס שלכם.