וואטסאפ
הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון
נגישות

פרקטים מחירים והשוואות

כאשר אנחנו באים לרכוש פרקט, אנחנו נסתכל בדרך כלל קודם כל על המחיר. אך חשוב לדעת כי פרקטים מחירים הם תוצאה של סוג הפרקט, ולא רק כמות לוחות העץ להם אנחנו זקוקים על מנת להתקין פרקט. אז מהו טווח המחירים של פרקטים? מה עושה את ההבדל במחיר? ואלו פרמטרים עלינו להשוות?

פרקט עץ מול פרקט למינציה

ההבדל בין פרקט עץ לבין פרקט למינציה הינו הבדל מהותי – הראשון, הינו פרקט עשוי מעץ מלא בלבד, קורה שהיא יחידה אחת, השני, הינו פרקט העשוי מחומר סינתטי דמוי עץ, כאשר על גבי השכבה העליונה מודבק חומר המדמה את תצורתו וצבעו לעץ. שני הפרקטים הללו שונים בתכונות שלהם, וגם בנראות שלהם, ואם נדרוך עליהם נוכל לחוש גם את ההבדל בצליל ובעומק של הפרקט. פרקטים מחירים של עץ מלא מול למינציה גם כן בעלי הבדל תהומי, העץ המלא יקר בהרבה מול הלמינציה.


פרקטים מחירים

נקודות להשוואה

למעשה, אם אנחנו בוחנים את פרקט העץ המלא לזה העשוי מחומר סינטתי, אנחנו נמצא הבדל מהותי. אמנם שניהם חזקים ושניהם נועדו לחיפוי רצפות, אך התחושה, המגע, הנראות וגם העמידות שונה. פרקט עץ מלא עשוי אולי להישרט, אך ניתן לשייף את חלקו העליון ולקבל מראה חדש לחלוטין, בעוד שכאשר הפרקט הסינטתי נהרס – אנחנו חייבים להחליף אותו. פרקט הלמינציה משמש גם כמבודד חום וקור, בעוד שהחומר הסינתטי לא מסוגל לעשות זאת.

טווחי המחירים

פרקטים מחירים של עץ מלא נעים בדרך כלל בין 250 שקלים ועד ל 500 שקלים למטר מרובע, תלוי כמובן בסוג של הפרקט וברמת הגימור. את הפרקט הסינתטי נוכל למצוא במחיר נוח שמתחיל מ 50 שקלים ועד ל 200 שקלים למשובח ביותר. ספיר פרקטים מציעים לכם מגוון רחב של פרקטים במחירים אטרקטיביים במיוחד. אתם מוזמנים להתרשם מהמגוון בחנות התצוגה ברחוב אליהו איתן 3 בית גירון. א.ת חדש ראשון לציון או ליצור קשר בטלפונים 072-2160601.