וואטסאפ
הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון
נגישות

הייחודיות של פרקטים לעליית גג

עליית גג בבית פרטי הוא אחד החללים הקסומים ביותר, וככזה, יש להתייחס אליו בהתאם. בעוד אצל אנשים רבים מדובר בחלל לא מנוצל, אשר הופך למחסן, למעשה, מדובר בחלל ייחודי שניתן לנצל אותו בצורה מקסימאלית על ידי עיצוב ייחודי. התקנת פרקטים לעליית גג הינה אחד האלמנטים ההופכים את החלל לקסום, חמים ומיוחד.

השימושים של עליית גג

עליית הגג בבית יכולה להוות בעבורנו מקום מפלט סודי, מקום משחק לילדים, חדר עבודה או משרד ביתי, וכמובן, גם חדר פרטי לנער מתבגר. הבחירה היא בידיים שלכם, אך בהחלט מומלץ להשקיע מעט מחשבה על עיצוב נכון ומקסום של החלל על מנת לנצל אותו באופן הטוב ביותר. אתם תחליטו מה אתם רוצים לעשות בחלל, ויש לדאוג להנחת התשתיות המתאימות, החל מנקודות חשמל ומאור, חיבור לטלוויזיה וכמובן שימת דגש על האלמנטים העיצוביים הייחודיים שיש לעליית גג, כמו תקרה משופעת וחלונות מאורכים.

עיצוב עליית גג

את עיצוב עליית הגג יש לעשות בהתאם לשטח העומד לרשותכם. ככלל, מומלץ מאוד ללכת מבחינת קו עיצוב אשר משלב את הייחודיות שיש לעליית הגג, בין אם חלל ארוך וצר, ובין אם חלל נמוך תקרה או גג משופע. מאחר ועליית הגג היא מקום חמים במהותו, תוכלו להדגיש אותו באמצעות התקנת פרקטים לעליית גג אשר ידברו באותה השפה העיצובית הייחודית של החלל.


פרקטים לעליית גג

היתרונות של הפרקט

הפרקט בעליית הגג ישמש לכם כקרקע יציבה, הוא יספק את מנת החום הנדרשת בחלל, יצור תחושה אינטימית ומזמינה ויעניק קו ישר, אחיד ומהודר. כל פרקט שמותקן בעליית גג מיד משדרג את החלל ומיד מספק לו סוג של יוקרה מעוצבת. לכן, אל תשאירו את עליית הגג שלכם כמחסן, הפכו אותו לחדר האינטימי, האישי והמזמין שלכם בבית.

עיצוב עליית גג באמצעות התקנת פרקט

עיצוב עליית הגג באמצעות בחירה בהתקנת פרקט איכותי היא פתרון נפלא. בחברת ספיר פרקטים תוכלו ליהנות ממבחר דגמים איכותיים וייחודים שיתרמו לעיצוב עליית הגג שלכם. אתם מוזמנים להגיע לחלל התצוגה ברחוב אליהו איתן 3, בית גירון, א.ת. חדש ראשל"צ, או ליצור קשר בטלפון 072-2160601.