וואטסאפ
הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון
נגישות

ספיר פרקטים - פרקטים למינציה

הפרקטים הפכו לריצוף מאוד פופולרי בשנים האחרונות, הן לבתים והן לעסקים. בעבר היו הפרקטים נחלתם של עשירים בלבד, אך כיום השתנו לחלוטין בני הדברים וניתן למצוא פרקטים בבתים רבים, בשל הוזלה משמעותית במחירם. אחד הדברים שאפשר את ההוזלה הזו הינו שימוש בסוג שונה של פרקטים- פרקטים למינציה.

מהם פרקטים למינציה?

המראה של פרקטים למינציה נראה בדיוק כמו זה של פרקט רגיל, אלא שההבדל נובע מחומר גלם שונה. פרקט הלמינציה עשוי מחומרים סינתטיים ולא מעץ אמיתי. החומר העיקרי ממנו עשוי פרקט מסוג זה הוא HDF- סוג של קרטון דחוס. על גבי הפרקט, מודבקת דוגמת עץ, אשר משווה לפרקט את המראה של פרקט עץ אמיתי. חשוב לציין כי לא ניתן להבחין בעין בלתי מקצועית בהבדל בין פרקטים למינציה לבין פרקטים העשויים עץ אמיתי.

יתרונותיו הרבים של פרקט הלמינציה

מלבד מחירו הזול, קיימים מספר יתרונות משמעותיים לשימוש בפרקט מסוג זה. פרקט למינציה הינו עמיד מאוד יחסית לפרקט עץ בזכות השימוש בחומרים סינתטיים. במידה ובוחרים בפרקט מחומר גלם איכותי, הוא עשוי להיות עמיד מאוד לשריטות ולשחיקה, כך שהוא יכול להתאים גם לבית שיש בו ילדים ובעלי חיים. הפרקט כמעט ואינו מושפע מנזקי זמן מזג אוויר, כך שהוא יכול להחזיק מעמד לאורך שנים ארוכות ללא צורך בחידוש. בנוסף, ניתן ליצור פרקט מסוג זה כך שיהיה עמיד למים, ולכן ניתן להציב אותו גם בחדרים המועדים לרטיבות כמו המטבח או חדר האמבטיה. עוד ייתרון של פרקט זה הוא הגיוון הרב המתאפשר בעזרתו. אין צורך לדבוק בצבעי העץ הטבעיים, וניתן לשחק עם הצבע ועם המרקם שלו, כך שכל אחד יוכל להתאים את רצפת הפרקט לפי טעמו האישי. קיימות אינסוף אפשרויות שונות לעיצוב, אותן ניתן להתאים הן לטעם והן לעיצוב הבית או המשרד.

ספיר פרקטים- להנות מפרקט למינציה איכותי

לחברת ספיר פרקטים יש 20 שנות ניסיון בהתקנתן של כל סוגי רצפות העץ, ובכלל זה גם פרקט למינציה. פנו לשירותי החברה ותוכלו להנות מפרקטים איכותיים המיוצרים אך ורק על ידי החברות המובילות בעולם בתחום. תוכלו לבחור מבין מגוון רחב של פרקטים שונים בשלל סגנונות ועיצובים. כאשר תבחרו את הפרקט הרצוי, יגיע לביתכם מתקין מקצועי ומיומן שיוכל להצע את עבודת ההתקנה ביעילות ועל הצד הטוב ביותר. אנו מספקים עשר שנות ניסיון על כל התקנה, כך שתוכלו להיות סמוכים ובטוחים שמדובר בעבודה איכותית שתחזיק מעמד לאורך שנים.