וואטסאפ
הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון
נגישות

כל המידע על פרקטים למינציה

פרקטים למינציה מהווים את אחד הפתרונות החדישים ביותר לחיפוי של רצפות פנים, בין אם בבית, במשרד או בבית העסק. מדוע ומתי לבחור בפרקט למינציה? מה ההבדל בינו לבין פרקט עץ מלא? ואילו סוגים קיימים? חברת ספיר פרקטים מספקת לנו את כל המידע על הפרקט שכבש את העולם והפך לפופולארי במיוחד.

מהו פרקט למינציה?

פרקט למינציה הינו פרקט שפותח במפעלים, מדובר בחומר שהוא דימוי עץ המודבק על גבי סיבית דחוסה. החלק העליון, שהוא למעשה ה"ציפוי" או ה"למינציה" בשפה המקצועית, הוא חומר איכותי וחזק שמדמה את המראה של העץ, גם מבחינת הצבע וגם מבחינת הטקסטורה. את הלמינציה אנחנו יכולים למצוא בקשת רחבה של צבעים, להתאמה לכל סוג של חלל.


פרקטים למינציה

מהם היתרונות של למינציה?

מדוע לנו להתקין פרקט למינציה ולא פרקט עץ מלא? ראשית, המחיר. פרקט למינציה זול בצורה משמעותית מפרקט עץ מלא ומפרקט רב שכבתי. שנית, מבחינת עמידות פרקט הלמינציה הינו חזק יותר מבחינת העמידות אל מול שריטות ותנועות של אנשים. שלישית, מדובר בפרקט שלא נזדקק לתחזוקה מיוחדת ואין צורך לבצע בו תיקוני לכה וציפוי. היתרון האחרון של פרקט זה הינו בקלות ההתקנה, ואם יש לכם ידיים טובות, תוכלו אפילו להתקין אותו בכוחות עצמכם, למרות שתמיד עדיף התקנה מקצועית ואיכותית.

מהם סוגי פרקט למינציה?

פרקטים למינציה ניתן למצוא בדרגות שונות ובאיכויות משתנות. עם השנים הצליחו לפתח רמות גבוהות מאוד של למינציה, הן מבחינת העמידות והן מבחינת המאפיינים הדומים לפרקט עץ מלא. את פרקט הלמינציה מסווגים לפי רמות שונות של שחיקה, החל ב AC1 ועד ל AC5, כאשר הראשון מתאים לבתים והאחרון מתאים לאזורי מסחר המוניים. כמו כן, יש מידות עובי שונות לכל פרקט, החל ב 6 מ"מ הנחשב לפשוט ביותר ועולה מעלה ל 12 מ"מ ויותר. אתם מוזמנים להגיע אל חברת ספיר פרקטים, המשווקים והמתקינים של כל סוגי פרקטים למינציה באיכות ובמחיר ללא תחרות, ברחוב אליהו איתן 3 בית גירון. א.ת חדש ראשון לציון, או בטלפון 072-2160601.