וואטסאפ
הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון
נגישות

בחירת פרקטים לחדרי ילדים

עיצוב חדרי ילדים היא משימה לא קלה, וכולנו ניגשים אליה עם המון אמביציה ורצון ליצור סביבה בטוחה, נעימה וצבעונית לילד. על מנת לשדרג את החדר, ניתן לבחור בחיפוי של פרקט, המעניק את אותה תחושת חמימות, ומשתלב נהדר עם כל סוג עיצוב. אז איזה פרקט לבחור לחדר הילדים? מה עדיף וממה כדאי להימנע?

נתונים טכניים של חדר הילדים

הנתונים הטכניים של חדר הילדים בהחלט מכתיבים את סוג הפרקט המתאים. מאחר ומרבית חדרי הילדים קטנים, בעיקר ביחס לכמות החפצים והצעצועים בחדר, אנחנו צריכים ליצור תחושה של מרחב. לכן, כדאי להימנע מפרקטים כהים מידיי, שיקטינו ויחשיכו את החדר. קחו בחשבון את גודל החדר ואת כמות האור הטבעי הנכנסת אליו בבואכם לבחור פרקטים לחדרי ילדים.


פרקטים לחדרי ילדים

העיצוב של החדר

חדרי ילדים הם צבעוניים מטבעם, מהחפצים, המשחקים, הבובות והצעצועים. לכן, המשטח חייב להיות רגוע. מומלץ לבחור בפרקט בטקסטורה רגועה ובצבע אחד, לא כהה מידי ולא בהיר מידיי. חשוב כמובן לקחת בחשבון את הרהיטים הנמצאים בחדר, אך גם לחשוב על עיצוב החדר בעתיד, כאשר הילדים יגדלו ויתבגרו, וכך גם החדר.

הצרכים של הילד

חדר הילדים משמש את הילד מגיל הינקות ועד הבגרות – ובדרך כלל, עד שהוא עוזב את הבית בסביבות גיל עשרים. לכן, כדאי לבחור בפרקט שישמש אתכם כהלכה ובבטחה לאורך שנים רבות. פרקט חזק ועמיד, כזה שיכול לשאת את העומסים, אך גם את אופי ההתנהלות כאשר באים חברים, אוכלים בחדר, מבלים ומשתוללים. זו הסיבה, כי רבים בוחרים להתקין פרקט למינציה העמיד בפני שחיקה וקל מאוד לתחזוקה. יחד עם זאת, חשוב לבחור בלמינציה איכותית שתחזיק מעמד לאורך שנים רבות.

לסיכום

בחירת פרקטים לחדרי ילדים חייבת לקחת בחשבון את סוג השימוש, אופן השימוש, העיצוב, אך גם את ההתבגרות של החדר ביחד עם הילד. למגוון איכותי של פרקטים המותאמים לחדרי ילדים, אתם מוזמנים להגיע אל ספיר פרקטים, המתמחה בתחום הפרקטים ברחוב אליהו איתן 3, בית גירון, א.ת. חדש ראשל"צ, או ליצור קשר בטלפון 072-2160601.