וואטסאפ
הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון
נגישות

ריצוף פרקטים לגינה

אם זכיתם בגינה פרטית, בוודאי תשמחו לדעת, כי אתם יכולים לשדרג אותה בצורה נהדרת באמצעות ריצוף פרקטים לגינה. חיפוי של גינה באמצעות לוחות פרקט היא אלמנט טבעי המתחבר בצורה אידיאלית אל הנוף, אל הצמחים, הפרחים והעצבים שבחצר הבית, ונותן תחושה חמימה ונעימה בכל עונות השנה.

היתרון של פרקט בחצר

התוספת של פרקט בגינה הינה אלמנט עיצובי ופרקטי. בין אם מתחת לסככה מוצלת, מסביב לבריכה הפרטית או בפינה פסטורלית, מצע הפרקט ישמש אותנו לישיבה ואירוח וידגיש את הטבע. מעבר למימד האסתטי של התקנת הפרקט בחצר הבית, שהוא חשוב לכשעצמו, הרי שבאמצעות חיפוי הפרקט אנחנו חוסכים כמויות אדירות של מים להשקיית הדשא. בשל מזג האוויר החם השורר במרבית ימות השנה באזורינו, הרי שהמים, משאב דל במדינתו, הינם יקרים עד מאוד. כך שמבחינת אנרגיה ואקולוגיה, הבחירה לפרקט בחצר היא בחירה נבונה.


פרקטים לגינה

סוגי פרקט לחצר

פרקטים לגינה אנחנו יכולים למצוא במבחר רחב של דגמים וסוגים. בדרך כלל, אנחנו נוכל למצוא עצי אורן הנחשבים לחזקים במיוחד, עץ איפאה שמתאים מאוד לחללים פתוחים וחיצונים או עצים טרופיים כמו קומרו ואיטאובה שעמידים מול שחיקה ופטריות. מבחינת גוון העץ, תוכלו לבחור מתוך קשת רחבה מאוד של צבעים וסגנונות לפי ההעדפה האישית שלכם.

התקנת הפרקט

על מנת להתקין פרקט בגינה של הבית יש צורך להכין את השטח באמצעות עצים תומכים המאפשרים לנו ליצור משטח ישר על גבי הקרקע. מוטות תמיכה אלו יספקו את ההגנה הנדרשת ויעניקו את החוזק למשטח הפרקט, על מנת שישמש אתכם בצורה בטוחה ויעניק את המראה היוקרתי בכל גינה או חצר.

בחירת פרקט לגינה משימה מורכבת

הבחירה בפרקט לגינה היא בחירה עיצובית מצד אחד ואקולוגית מצד שני. לייעוץ אודות סוגי הפרקטים המתאימים לגינות וחצרות, ולבחירה מבין מגוון רחב, אתן מוזמנים להגיע לחברת ספיר פרקטים, המתמחה בתחום הפרקטים ברחוב אליהו איתן 3, בית גירון, א.ת. חדש ראשל"צ, או ליצור קשר בטלפון 072-2160601.