וואטסאפ
הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון
נגישות

פרקטים דוגמאות לעיצוב חללים

כל חלל בו נתקין פרקט ישתנה לחלוטין ויקבל מראה מחודש. למעשה, כל מי שבוחר בהתקנת פרקטים בבית או במשרד, יודע, כי תוך מספר שעות, הוא יקבל חדר שונה לחלוטין. האור, הצבע, הטקסטורה ואופן העיצוב, מיד משדרגים את חלל והופכים אותו ליוקרתי ומזמין.

פרקטים בחדרי מגורים

אם תבחנו פרקטים דוגמאות לעיצוב של חדרי מגורים תוכלו מיד לראות כי הפרקט עושה את כל ההבדל. על ידי בחירת אופן הנחת הקורות, הצבע, השתקפות האור הטבעי על גבי הפרקט, רמת הגימור – כל אלו מיד מאפשרים לנו לקבל מראה אחר לחלוטין. גם בדירות או בבתים ישנים במיוחד, התקנה של פרקט מחדשת את החלל ומאפשרת לנו ליהנות מאינטימיות מצד אחד ואווריריות מצד שני.


פרקטים דוגמאות

פרקטים בחדרי שינה

חדרי השינה הם המפלט שלנו, דוגמאות של פרקטים בחדרי שינה מראים לנו כי חדר השינה הופך בין רגע למקום רגוע יותר, שליו, אינטימי, כזה שמשרה עלינו את אווירת השינה והמנוחה. כאשר יורדים מהמיטה ומניחים את כפות הרגליים על גבי הפרקט, תחושת הניקיון היא אחרת, החמימות עוטפת אותנו ומאפשרת לנו להתחיל את היום באנרגיה.

פרקטים במשרדים

דוגמאות של פרקטים במשרדים מיד מאפשרים לנו להבחין ביוקרה, בעסק שהוא בעל חזון ובעל רצינות. הפרקט במשרד עושה את כל ההבדל, ולמעשה, מאפשר לנו לחסוך באלמנטים עיצוביים אחרים. השילוב של הפרקט בחדר הדיונים, במסדרונות ובחללי העבודה יוצרים תחושה טובה יותר ונעימה יותר, גם לעובדים וגם ללקוחות.

פרקטים בבית עסק

השילוב של פרקטים לבית עסק יוצר אווירה נעימה יותר ומזמינה יותר, בעיקר כאשר מדובר בחנויות בגדים או צעצועים. אנחנו מתייחסים אחרת למקום בו הריצוף הוא איכותי ונעים – שזה מיד עושה לנו חשק להיכנס. דוגמאות של פרקטים מאפשרות לנו להבחין בהבדל העצום שהפרקט עושה בכל מקום בו אנחנו בוחרים להתקין אותו. למבחר רחב ודוגמאות נוספות אתם מוזמנים להגיע אל ספיר פרקטים, ברחוב אליהו איתן 3, בית גירון, א.ת. חדש ראשל"צ, או ליצור קשר בטלפון 072-2160601.