וואטסאפ
הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון
נגישות

פרקטים דגמים חדשים

את המבחר הגדול ביותר של דגמי פרקטים תוכלו למצוא בספיר פרקטים, החברה המובילה בתחום הפרקטים וחיפוי רצפות לבית. בספיר פרקטים ניתן ליהנות לא רק ממגוון רחב ודגמים חדשים ומעוצבים של מיטב היצרנים הבינלאומיים, אלא גם ממחירים תחרותיים ומבצעים אטרקטיביים במיוחד.

הקולקציה החדשה של פרקטים

אנחנו תמיד מחפשים את הדבר החדש ביותר, את העיצוב העדכני ביותר ואת האיכויות הטובות ביותר על מנת שנוכל ליהנות מהם לאורך שנים ארוכות ורבות. לשם כך, ספיר פרקטים שמה לעצמה דגש להביא לקהל לקוחותיה את הדגמים החדשים ביותר שיצאו ברחבי העולם, ומן המשווקים הבינלאומיים המספקים גם מומחיות וגם איכות ועיצוב. בקולקציה החדשה ניתן למצוא את כל סוגי הפרקטים, החל מפרקט גושני מעץ מלא, פרקט רב שכבתי וכמובן פרקט למינציה באיכויות בלתי מתפשרות.

האיכות הטובה ביותר

כאשר מדבר על פרקטים דגמים חדשים אנחנו מתייחסים לא רק לקשת הצבעים הרחבה או סגנון העיצוב החדשני ביותר, אלא גם לפתרונות פרקטיים מבחינת חוזק ועמידות הפרקט אל מול תחזוקה קלה ונוחה שתוכל לאפשר לכל אחד מאיתנו ליהנות מפרקט איכותי ומעוצב לאורך שנים רבות, עם מינימום של בלאי. ספיר פרקטים מציגה את האיכויות הטובות ביותר הקיימות היום בשוק הפרקטים, וניתן להתרשם מהסוגים השונים בחלל התצוגה בראשון לציון.


פרקטים דגמים

מחירים ומבצעים

היום, כל אחד מאיתנו יכול ליהנות מפרקט איכותי ומעוצב לבית שלו או למשרד, בכל סוג ובכל צורה. בספיר פרקטים ניתן למצוא מחירים אטרקטיביים, מבצעים חסרי תקדים הכוללים גם את עלויות התקנת הפרקט, וכמובן, פריסת תשלומים נוחה במיוחד הבאה להטיב עמכם ולפתוח בעבורכם את האפשרויות הרבות של התקנת פרקטים. תוכלו להתעדכן במבצעים העדכניים ביותר אצל המוכרנים בספיר פרקטים.

קולקציית פרקטים חדשנית אצל ספיר פרקטים

קולקציית הפרקטים החדשה של ספיר פרקטים מאפשרת לכם ליהנות ממבחר גדול ומאיכויות בלתי מתפשרות. את כל דגמי הפרקטים החדשים תוכלו למצוא בחלל התצוגה של ספיר פרקטים ברחוב אליהו איתן 3 בית גירון. א.ת חדש ראשון לציון. כמו כן, אתם מוזמנים לתאם פגישת ייעוץ אישי לבחירת והתאמת פרקטים בטלפון 072-2160601.