וואטסאפ
הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון
נגישות

רכישת פרקטים במרכז

רכישת פרקטים במרכז עושים רק אצל ספיר פרקטים, המומחים בתחום, המציעים 10 שנות אחריות על כל סוגי הפרקטים. המבחר הגדול, הדוגמאות, האפשרויות, הייעוץ והליווי המקצועי, מאפשרים לכל אחד ואחת מכם ליהנות מפרקטים איכותיים למשך שנים רבות שימשו אתכם בצורה הטובה ביותר ויעניקו אסתטיקה עיצובית יוצאת דופן לבית.

כיצד רוכשים פרקטים

בבואכם לרכוש פרקטים במרכז אתם צריכים לתת את הדעת לא רק על המבחר והנראות של הפרקט, אלא גם על האיכות וגם על המקצועיות של החברה אשר מספקת אותו. יתרה מכך, אחד האספקטים החשובים ביותר ברכישה של פרקטים, הינו תהליך ההתקנה. התקנת פרקטים בצורה איכותית, מקצועית ומדוייקת עושה את כל ההבדל. לכן, חשוב מאוד לדעת אצל מי את רוכשים את הפרקטים.


פרקטים במרכז

מחירים ומבצעים

אין ספק, שכאשר מדובר בשדרוג של הבית, שינוי ועיצוב, אנחנו נותנים את הדעת גם למחיר של המוצר. ככלל, כל אחד מאיתנו אוהב מבצעים וכמובן פריסת תשלומים. ולכן, אנחנו טורחים לבדוק ולבחון את המחירים אצל מספר ספקים וחנויות טרם ביצוע עסקת הרכישה. יחד עם מזאת, כאשר מדובר במחיר שהוא זול בעשרות אחוזים, סביר להניח, שהאיכות גם כן זולה. ולכן, אל תתפתו רק למחיר או למבצע חד פעמים המודגש באותיות גדולות, אלא בדקו, שאתם רוכשים מוצר איכותי, שיוכל לשמש אתכם כהלכה לאורך שנים רבות.

איכות ואחריות

כאשר מדובר בפרקטים, האיכות הינה חשובה ביותר. מדובר בחיפוי רצפה שצריך להחזיק מעמד לאורך תקופה ארוכה, ללא בלאי ועם מינימום של שחיקה. קבלת איכות בעת רכישת פרקטים במרכז הינה חשובה ביותר. ולאיכות, מתלווה גם אחריות. ככל שהאחריות על הפרקט ארוכה יותר, כך תוכלו להיות שקטים ובטוחים במוצר אותו אתם בוחרים לרכוש. ספיר פרקטים הינה מומחית בתחום הפרקטים והדקים במרכז. עם ניסיון של למעלה מ 20 שנות פעילות, ואחריות מלאה למשך שנים, אתם יכולים להיות בטוחים כי תהנו מהמוצר הטוב ביותר. אתם מוזמנים להגיע ולהתרשם מהמבחר, המגוון והאיכות ברחוב אליהו איתן 3 בית גירון. א.ת חדש ראשל"צ. טל: 072-2160601.