וואטסאפ
הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון
נגישות

לא תמיד רצפות פרקט היו פופולריות כל כך. למעשה, בעבר היו מחיריהם של הפרקטים גבוהים כל כך, עד שרק אנשים מהשכבות הגבוהות ביותר יכלו להרשות לעצמם ריצוף מסוג זה. רק בוילות יוקרתיות ניתן היה למצוא רצפות פרקט. את הרצפות הללו ניתן היה ליצור אך ורק מעץ מלא, מה שייקר את מחירן והקשה מאוד על התקנתן. אך כיום, התפתחות הטכנולוגיה מאפשרת ליצור פרקטים במחירים זולים הרבה יותר, שיכולים להתאים לכל כיס ולכל תקציב. השינוי הגדול הוא שניתן ליצור אל הפרקטים גם מחומרים סינתטיים.

ספיר פרקטים - פרקטים במבצע
מדובר בחומרים איכותיים ועמידים מאוד, עליהם מודבקת דוגמת עץ שנותנת להם אשליה של מראה עץ אמיתי. קל מאוד להתבלבל בין הפרקט הסינתטי לבין זה האמיתי מבחינת המראה והמרקם, אך ההפרש במחיר הוא משמעותי מאוד. לכן, אין פלא שאנשים רבים בארץ בוחרים לרצף את הבית או המשרד שלהם ברצפת הפרקט, שכן אין תחליף לאווירה הנעימה והחמימה שמעניק ריצוף זה לכל חלל.

איפה ניתן למצוא פרקטים במבצע?

מחירי הפרקטים, אם כן, הם ממש לא מה שהיו בעבר, וכיום ניתן להשיג פרקטים מסוגים שונים, וביניהם גם פרקטים איכותיים מאוד, בטווח מחירים רחב שניתן להתאים גם אל התקציב שלכם. ניתן להנות גם ממבצעים שונים ומהוזלות מיוחדות. כדאי לנצל הזדמנויות חד פעמיות, כדי להנות מפרקטים באיכות גבוהה שיחזיקו מעמד לאורך שנים רבות, ובמחירים הזולים ביותר. ככל שתמצאו פרקטים במבצע אטרקטיבי יותר, כך תוכלו להיות בטוחים שעשיתם את העסקה הטובה ביותר, עבורה שילמתם מחיר נמוך מהממוצע בשוק.

פרקטים במבצע מבלי להתפשר על האיכות

ועם זאת, חשוב לשים לב שכאשר אתם משלמים מחיר נמוך אתם לא מפספסים את איכות הפרקט. אחרי הכל, במידה ותעשו שימוש בפרקט לא איכותי או שתתפשרו על איכות ההתקנה, אתם עלולים לשלם על כך בעתיד כאשר יהיה צורך בחידוש הפרקט עקב שחיקה מהירה. לכן, כדאי להיעזר בשירותיה של חברת ספיר פרקטים. מאחורי החברה המקצועית והאמינה עומדות 20 שנות ניסיון. תנו לעובדי החברה המיומנים והמנוסים להתאים את הפרקטים המתאימים עבור הבית או העסק שלכם, שיוכלו להתאים גם לעיצוב וגם לתקציב העומד לרשותכם. בואו להנות ממגוון מבצעים אטרקטיביים, ולמצוא פרקטים זולים מאוד בהזדמנויות מיוחדות. אצלנו בספיר, לא מתפשרים על האיכות, ועושים שימוש רק בפרקטים איכותיים שיוצרו על ידי מיטב החברות בעולם. על כל התקנה שמבוצעת על ידי החברה, אנו מספקים עשר שנות אחריות.

הקליקו למידע נוסף אודות פרקטים בראשון לציון