וואטסאפ
הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון
נגישות

פרקטים במבצע בהתאם לתקציב

רכישה של פרקטים במבצע נותנת לכל אחת מאיתנו את האפשרות להתקין בביתו פרקט איכותי ומעוצב ועדיין להישאר במסגרת התקציב שהוגדר לפרויקט. חברת ספיר פרקטים מציעה מגוון רחב של פרקטים איכותיים במבצעים משתנים, כך שתמיד תוכלו למצוא את הפרקט המתאים לחלל שלכם ולצורך שלכם.

מחירי פרקטים

המחירים של פרקטים נעים החל מ 50 שקלים למטר מרובע ועד ל 500 שקלים ויותר למטר מרובע – ומדוע ישנו הבדל כה גדול? התשובה טמונה בסוג הפרקט. היום, אנחנו יכולים למצוא שלוש קטגוריות שונות של פרקטים: פרקט גושני מעץ מלא, פרקט רב שכבתי, פרקט למינציה – כאשר הראשון עשוי מלוחות עץ מלא, האחרון עשוי מחומר סינטתי, ואילו הפרקט הרב שכבתי הינו פרקט משולב, העשוי שכבות שונות של עץ.


פרקטים במבצע

התקנת פרקטים

כאשר אנחנו רוצים לדעת מהי העלות הכוללת של פרויקט התקנת פרקט בבית או במשרד, אנחנו לא יכולים לחשוב את עלות חומר הגלם עצמו, אלא עלינו לקחת בחשבון גם את המחיר של עבודת התקנת הפרקט. המחיר בעבור התקנת הפרקט משתנה אף הוא בהתאם לסוג הפרקט ולגודל של החלל בו אנחנו מתקינים את הפרקט. בעוד פרקט מעץ מלא או פרקט רב שכבתי מצריך מאיתנו הכנה של השטח, הרי שבהתקנת פרקט מסוג למינציה אנחנו רק מניחים את קורות הפרקט המתחברות זו בתוך זו כפאזל.

להישאר בתקציב

בבואכם לבחור את הפרקט המתאים לכם, הגדירו מראש את התקציב בו אתם יכולים לעמוד. המבצעים המשתנים מעת לעת נותנים לכם את היכולת לבחור בפרקט איכותי ואסתטי לכל סוג של חלל, מבלי להיכנס לעלויות גבוהות מידיי. כאשר אתם עובדים עם תקציב מוגדר מראש, אתם יכולים לחשב את העלויות ויכולים בהחלט למצוא פרקט מעוצב, איכותי ועמיד מבלי לשבור קופות חיסכון. בחברת ספיר פרקטים תוכלו למצוא מגוון של פרקטים במבצע שישאירו אתכם בדיוק בתקציב. אתם מוזמנים ליצור קשר בטלפון 072-2160601, ולתאם פגישת ייעוץ ולשמוע על המבצעים האטרקטיביים ביותר – גם בעבור הפרקטים וגם בעבור ההתקנה של הפרקט.