וואטסאפ
הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון
נגישות

רכישת פרקטים בחולון

רכישת פרקטים בחולון עושים אצל ספיר פרקטים אשר מציעים את המגוון הגדול ביותר במחירים אטרקטיביים ובשירות מקצועי ואישי. עם ספיר פרקטים תוכלו ליהנות מהתקנת פרקט בצורה הטובה ביותר, אשר תחדש את החלל במהירות ובנוחות ותעניק מראה מעוצב, יוקרתי וחד פעמי בכל מקום.

היתרונות של פרקטים

הפרקט הינו חיפוי ריצפה המעניק לנו תחושת חמימות ומשלב בין עיצוב קלאסי ומודרני בזכות מגוון הצבעים הרחב והסגנונות הקיימים. הפרקט הינו קל מאוד להתקנה, ולמעשה, אם נצטרך לבדוק את העלויות של ריצוף מחדש או התקנה של פרקט, נוכל לראות, כי הבחירה בפרקט הינה מעשית יותר, קלה ועם מינימום של לכלוך. לפרקט מראה עשיר אשר בכל חדר יאפשר לנו ליהנות מחיפוי ריצפה איכותי ומעוצב.


פרקטים בחולון

בחירת סוג הפרקט

כאשר מדובר על בחירת סוג הפרקט אנחנו עומדים אל מול שלוש אפשרויות שונות, פרקט גושני מלא, פרקט רב שכבתי או פרקט למינציה, אשר לכל אחד מהם איכויות שונות ומחירים משתנים בהתאם לרמת הגימור ולסוג החיפוי הנבחר. את סוג הפרקט חשוב לבחור גם לפי כמות העוברים ושבים בחלל, העמידות של הפרקט ביחס לתנועה שיש בחדר, וכן לאפשרויות התחזוקה המתאימות לנו.

צבעי הפרקט

מנעד הצבעים של פרקטים בחולון הינו רחב מאוד, החל מלבן ועד לשחור, מחום בהיר ועד לחום כהה. את צבע הפרקט יש לבחור גם לפי הטעם האישי שלכם, אך גם לפי גודלו של החלל והאפקט שהוא נותן בחדר אל מול סוג הריהוט הנמצא בו. בחירה נכונה יש לעשות בתוך החלל באמצעות דוגמאות שתוכלו לקחת איתכם על מנת לבחון את כמות האור בתוך החדר. רכישת פרקטים בחולון תוכלו לעשות אצל חברת ספיר פרקטים, החברה המובילה בתחום חיפוי רצפה, פרקטים, דקים ועוד. המגוון הרחב, המחירים האטרקטיביים והשירות האישי והמקצועי בהחלט הופכים את ספיר פרקטים לבחירה הנכונה. את המגוון הרחב תוכלו לראות ברחוב אליהו איתן 3 בית גירון. א.ת חדש ראשון לציון, וכמובן, ניתן ליצור קשר בטלפון 072-2160601.