וואטסאפ
הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון
נגישות

איפה קונים פרקטים בבת ים

אם אתם מחפשים היכן ניתן לקנות פרקטים בבית ים התשובה היא חד משמעית, ספיר פרקטים. ספיר פרקטים הינה חברה ותיקה בתחום חיפויי רצפות, עם ניסיון של למעשה מעשרים שנות פעילות, צוות מקצועי ומהימן, אחריות ומחירים ללא תחרות.

מגוון פרקטים

אצל ספיר פרקטים תוכלו למצוא את המגוון הגדול ביותר של פרקטים בבת ים, אשר יתאימו לכל סוג של שימוש, בין אם בהתקנה של פרקטים במשרד, בבית העסק, בחנות או בבית. בספיר פרקטים משווקים ומתקינים פרקטים מעץ מלא, פרקט רב שכבתי וכן פרקט למינציה, כמו גם סוגים נוספים של חיפויי רצפה, כגון שטיחי קיר.

מחירים אטרקטיביים

אין ספק, כי כאשר מדובר ברכישה של פרקטים אנחנו מחפשים את המחיר הטוב ביותר, אך גם את המוצר האיכותי ביותר. בספיר פרקטים תוכלו ליהנות לא רק מאחריות ארוכת טווח על כך סוגי הפרקטים, אלא גם ממבצעים ומהטבות אטרקטיביות, פריסת תשלומים נוחה ואף הנחות על עלות התקנת הפרקט.


פרקטים בבת ים

שירות מקצועי

בבואכם לרכוש פרקט, חשוב מאוד לקבל את כל המידע הנדרש אודות סוג הפרקט ואופן התחזוקה של הפרקט. הצוות המקצועי של ספיר פרקטים יוכל לספק לכם את כל המידע החשוב ביותר, על מנת שתוכלו לדעת בדיוק מה אתם קונים וכיצד יש לשמור על הפרקט לאורך זמן.

התקנה קפדנית

רכישה של פרקטים אינה מסתיימת בקנייה של לוחות הפרקט, אלא גם בהתקנה. צוות המתקינים של ספיר פרקטים עובד בצורה קפדנית ומדוייקת, עם מינימום של הפרעה לשגרת החיים שלכם, כך שתוך זמן קצר תוכלו ליהנות מהפרקט שהותקן אצלכם, בצורה איכותית ומיומנת וברמת גימור גבוהה במיוחד. רכישה של פרקטים בבת ים עושים אצל ספיר פרקטים, החברה המובילה והוותיקה בתחום. אתם מוזמנים להגיע אל חברת ספיר פרקטים, ברחוב אליהו איתן 3 בית גירון. א.ת חדש ראשון לציון, או בטלפון 072-2160601, להתרשם מהמגוון הרחב ולקבל את כל המידע אודות סוג הפרקט שמתאים לכם, תוך עמידה במסגרת התקציב שברשותכם להשקיע ברכישה והתקנה של פרקט.


הקליקו למידע נוסף אודות פרקטים במבצע