וואטסאפ
הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון
נגישות

פרקטים- לא לעשירים בלבד!

בעבר הלא מאוד רחוק, פרקט היווה רצפה רק בבתיהם של אנשים בעלי יכולת כלכלית. מדובר היה בסמל סטטוס, וקיומו של הפרקט היה מעיד על שפע רב ועל מעמד גבוה. אולם בתקופתנו, הדבר השתנה לחלוטין. כיום, ירדו מחיריהם של פרקטים עד כדי כך שכמעט בכל בית יש פרקט. אין בכך כל פלא- הרצפה שעשויה מעץ יכולה לתת לבני הבית ולאורחים אווירה ביתית, מזמינה, חמימה וכפרית.

קיומו של פרקט בבית יכול להשפיע לטובה על עיצוב הבית כולו, ולתת לדיירים הרגשה נפלאה. קיימים סוגים רבים של פרקטים מביניהם תוכלו לבחור, לכל אחד מהם תכונות אחרות ואיכויות אחרות. בהתאם לכך, יש גם טווח מחירים רחב, כך שכל אחד יוכל למצוא פרקט המתאים הן לעיצוב הבית שלו והן לתקציבו. תוכלו לבחור בין פרקט העשוי שכבות עץ, פרקט למינציה שבשל העובדה שהוא עשוי מחומר סינטטי מחירו זול הרבה יותר, ואפילו פרקט מוגן מים, אשר אטום לכל חדירת מים ביעילות של 100%.

איפה ניתן להציב פרקטים?

הפרקטים עשויים להתאים לכל מקום בבית. המיקום הקלאסי בו ניתן לשים אותם הוא חדרי השינה, שם הם יכולים לספק מגע נעים לרגליים יחפות, בניגוד לרצפה הקרה. עוד מקום מתאים הינו הסלון, שם האווירה החמימה יכולה להשפיע לטובה על הרושם הנוצר מהבית. בעבר נהוג היה להימנע לשים את הפרקט באזורים בהם יש רטיבות לעיתים קרובות, כמו חדר האמבטיה או המטבח- אולם כיום, באמצעות השימוש בפרקטים המוגנים ממים, בהחלט ניתן להציב פרקטים גם בחדרים אלה. במידה ויש לכם מערכת חימום תת רצפתי, אין כל בעיה להתקין אותה מתחת לפרקט. עם זאת, חשוב לוודא הקפדה על הוראות היצרן בנוגע לכך, המגבילות את טמפרטורת המים המירבית ואת המרחק המינימלי הנדרש של המערכת מהפרקט.

ספיר פרקטים- הניסיון מדבר בעד עצמו

אם ברצונכם להשתדרג לרצפת פרקט, אנו מזמינים אתכם להנות מהידע והניסיון הרבים של חברת ספיר. מאחורי החברה, עומדות לא פחות מ-20 שנות ניסיון בתחום, במהלכן צברה מקצועיות רבה בכל הנוגע לרצפות עץ מסוגים שונים. אצלנו תוכלו למצוא פרקטים מעץ, פרקטים סיטטיים ופרקטים עמידים למים. אנו משתמשים אך ורק בחומרי גלם איכותיים של החברות הטובות בעולם, כך שמובטחת לכם תוצאה בעלת מראה מקצועי, אשר תהיה גם עמידה לאורך שנים רבות. את העבודה יבצעו מתקינים מנוסים ומיומנים, ובנוסף תוכלו להנות מעשר שנות אחריות על כל התקנה.