וואטסאפ
הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון
נגישות

החשיבות של התקנת פרקטים מקצועית

התקנה של פרקטים במטבחים אולי נראית לנו משימה קלה ופשוטה, אך על מנת שנוכל ליהנות מאיכויות הפרקט לאורך זמן רב ולקבל את המראה המהודר והיוקרתי של הפרקט בחלל, חשוב מאוד לבצע התקנת פרקטים באופן מקצועי.

הכנת החלל לפרקט

לפני שאנחנו מרכיבים את הפרקט, בין אם מדובר בפרקט מעץ מלא ובין אם מדובר בפרקט למינציה, אנחנו חייבים להכין את השטח. עלינו לבדוק כי הרצפה לא רק נקייה, אלא גם ישרה, וזאת בשביל למנוע מצב בו יתקבלו גבשושיות של אוויר אשר עלולות לפגום בפרקט, ובוודאי למנוע את המראה המושלם. במידה והרצפה לא ישרה יהיה עלינו לישר אותה על ידי חומר ייעודי שלמעשה ממלא את הנקודות בהן הרצפה לא אחידה. לאחר מכן יהיה עלינו להכין את הדלת, כלומר, לנסר אותה, על מנת שנוכל לפתוח ולסגור אותה באופן אחיד מבלי הפרעה של גובה הפרקט.

התקנת הפרקט

ישנו הבדל מהותי בין התקנה של פרקט מעץ מלא לבין התקנה של פרקט למינציה. התקנת פרקט למינציה הינה קלה יותר מאחר ולוחות הפרקט מתחברים אחד בתוך השני ואין צורך לקבע אותם בדבק או במסרים. התקנה של פרקט עץ מלא דורשת עבודה רבה יותר, והיא חייבת להיעשות בצורה המקצועית ביותר. ובכל מקרה, מאחר והתקנת הפרקט כוללת תהליכים שונים, כמו הכנת החדר וחיתוך הדלתות, גימור של פאנלים בחיבור לרצפה ובנקודות שבין הקיר לרצפה, התקנת מקצועית הינה חשובה.


התקנת פרקטים

עלות ההתקנה

כאשר מדובר בהתקנת פרקטים יש לחשב לא רק את עלויות הנחת לוחות הפרקט, אלא גם את הובלת הפרקט, הכנת החלל – ניקיון, יישור ריצפה וניסור דלתות, גימור של פאנלים ופינוי פסולות בסיום העבודה. רק מתקינים מקצועיים ידעו לספק לכם הצעת מחיר הכוללת את כל האלמנטים הללו, ורק הם יוכלו לספק לכם את ההתקנה האיכותית שתעניק לחלל מראה מוגמר, מעוצב ויוקרתי.

בהתקנת פרקטיים לא מתפשרים

כאשר מדובר על התקנת פרקטים אין מקום להתפשר, אלא לפנות אל התקנה מקצועית. חברת ספיר פרקטים תשמח לעמוד לשירותכם ולספק לכם שירותי התקנת פרקטים באופן מקצועי, אחראי, מיומן ומדויק. ליצירת קשר 072-2160601.